Contact

Ελληνικός Πολιτιστικός Ορειβατικός Σύλλογος Φυλής (Ε.Π.Ο.Σ.Φυλής)
Αλιάνθου 5 ΦΥΛΗ 13351
Τηλ.210-2411148
φαξ: 210-2412099
Κιν.6981005737, 6973693552

Tραπεζικός λογαριασμός Συλλόγου
EUROBAΝK ΑΡΙΘΜΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ: 0026.0449.14.0200232769
ΙΒΑΝ : GR2402604490000140200232769
Όνομα ιδιοκτήτη λογαριασμού: Ε.Π.Ο.Σ.Φυλής

Follow

Τρίτη, Δεκέμβριος 10, 2019

Ημερολόγιο Πεζοποριών και Αναβάσεων

Οκτώβριος,
2019
Οκτώβριος 2019
Κυρ Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ
29 30 1 Tuesday, 1 Oct 2019 2 Wednesday, 2 Oct 2019 3 Thursday, 3 Oct 2019 4 Friday, 4 Oct 2019 5 Saturday, 5 Oct 2019
6 Sunday, 6 Oct 2019 7 Monday, 7 Oct 2019 8 Tuesday, 8 Oct 2019 9 Wednesday, 9 Oct 2019 10 Thursday, 10 Oct 2019 11 Friday, 11 Oct 2019 12 Saturday, 12 Oct 2019
13 Sunday, 13 Oct 2019 14 Monday, 14 Oct 2019 15 Tuesday, 15 Oct 2019 16 Wednesday, 16 Oct 2019 17 Thursday, 17 Oct 2019 18 Friday, 18 Oct 2019 19 Saturday, 19 Oct 2019
20 Sunday, 20 Oct 2019 21 Monday, 21 Oct 2019 22 Tuesday, 22 Oct 2019 23 Wednesday, 23 Oct 2019 24 Thursday, 24 Oct 2019 25 Friday, 25 Oct 2019 26 Saturday, 26 Oct 2019
27 Sunday, 27 Oct 2019 28 Monday, 28 Oct 2019 29 Tuesday, 29 Oct 2019 30 Wednesday, 30 Oct 2019 31 Thursday, 31 Oct 2019 1 2
Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες