Contact

Ελληνικός Πολιτιστικός Ορειβατικός Σύλλογος Φυλής (Ε.Π.Ο.Σ.Φυλής)
Αλιάνθου 5 ΦΥΛΗ 13351
Τηλ.210-2411148
φαξ: 210-2412099
Κιν.6981005737, 6973693552

Tραπεζικός λογαριασμός Συλλόγου
EUROBAΝK ΑΡΙΘΜΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ: 0026.0449.14.0200232769
ΙΒΑΝ : GR2402604490000140200232769
Όνομα ιδιοκτήτη λογαριασμού: Ε.Π.Ο.Σ.Φυλής

Follow

Σάββατο, Δεκέμβριος 07, 2019

Ημερολόγιο Πεζοποριών και Αναβάσεων

Νοέμβριος,
2019
Νοέμβριος 2019
Κυρ Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ
27 28 29 30 31 1 Friday, 1 Nov 2019 2 Saturday, 2 Nov 2019
3 Sunday, 3 Nov 2019 4 Monday, 4 Nov 2019 5 Tuesday, 5 Nov 2019 6 Wednesday, 6 Nov 2019 7 Thursday, 7 Nov 2019 8 Friday, 8 Nov 2019 9 Saturday, 9 Nov 2019
10 Sunday, 10 Nov 2019 11 Monday, 11 Nov 2019 12 Tuesday, 12 Nov 2019 13 Wednesday, 13 Nov 2019 14 Thursday, 14 Nov 2019 15 Friday, 15 Nov 2019 16 Saturday, 16 Nov 2019
17 Sunday, 17 Nov 2019 18 Monday, 18 Nov 2019 19 Tuesday, 19 Nov 2019 20 Wednesday, 20 Nov 2019 21 Thursday, 21 Nov 2019 22 Friday, 22 Nov 2019 23 Saturday, 23 Nov 2019
24 Sunday, 24 Nov 2019 25 Monday, 25 Nov 2019 26 Tuesday, 26 Nov 2019 27 Wednesday, 27 Nov 2019 28 Thursday, 28 Nov 2019 29 Friday, 29 Nov 2019 30 Saturday, 30 Nov 2019
Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες