Contact

Ελληνικός Πολιτιστικός Ορειβατικός Σύλλογος Φυλής (Ε.Π.Ο.Σ.Φυλής)
Αλιάνθου 5 ΦΥΛΗ 13351
Τηλ.210-2411148
φαξ: 210-2412099
Κιν.6981005737, 6973693552

Tραπεζικός λογαριασμός Συλλόγου
EUROBAΝK ΑΡΙΘΜΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ: 0026.0449.14.0200232769
ΙΒΑΝ : GR2402604490000140200232769
Όνομα ιδιοκτήτη λογαριασμού: Ε.Π.Ο.Σ.Φυλής

Follow

Τετάρτη, Οκτώβριος 21, 2020

Πρόγραμμα Πεζοποριών και Αναβάσεων

Οκτώβριος,
2020
Κυρ Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ
27 28 29 30 1 Thursday, 1 Oct 2020 2 Friday, 2 Oct 2020 3 Saturday, 3 Oct 2020
4 Sunday, 4 Oct 2020 5 Monday, 5 Oct 2020 6 Tuesday, 6 Oct 2020 7 Wednesday, 7 Oct 2020 8 Thursday, 8 Oct 2020 9 Friday, 9 Oct 2020 10 Saturday, 10 Oct 2020
11 Sunday, 11 Oct 2020 12 Monday, 12 Oct 2020 13 Tuesday, 13 Oct 2020 14 Wednesday, 14 Oct 2020 15 Thursday, 15 Oct 2020 16 Friday, 16 Oct 2020 17 Saturday, 17 Oct 2020
18 Sunday, 18 Oct 2020 19 Monday, 19 Oct 2020 20 Tuesday, 20 Oct 2020 21 Wednesday, 21 Oct 2020 22 Thursday, 22 Oct 2020 23 Friday, 23 Oct 2020 24 Saturday, 24 Oct 2020
25 Sunday, 25 Oct 2020 26 Monday, 26 Oct 2020 27 Tuesday, 27 Oct 2020 28 Wednesday, 28 Oct 2020 29 Thursday, 29 Oct 2020 30 Friday, 30 Oct 2020 31 Saturday, 31 Oct 2020
Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες